Team

EUKA werkt met een team dat zich focust op de vier deelaspecten van de organisatie: netwerken, innoveren, wetgeving en internationaliseren.

Netwerk

Ons team brengt bedrijven, overheden en kennisinstellingen samen die actief zijn in de drone-industrie, en dat zowel online als offline, via evenementen, seminaries en lerende netwerken.

Innovatie

Het team begeleidt haar leden uit de verschillende communities in hun zoektocht naar innovatieve ideeën en ondersteunt hen in de uitwerking van marktklare projecten.

Wetgeving

Het team van EUKA informeert haar leden over de Europese regelgeving rond toepassingen met drones en geeft beleidsadviesen aan overheden op basis van input uit de bedrijfswereld.

Internationaal

Via buitenlandse missies en stands op internationale beurzen ondersteunt het team van EUKA de Vlaamse drone-industrie te groeien in internationale markten.

Teamleden

Kernteam

Mark Vanlook

Drone Cluster Manager

mark.vanlook@euka.org
+32 495 58 71 65

Seppe Oyen

Community Manager

seppe.oyen@euka.org
+32 494 42 04 27

“Innovatie in de dronesector zal onvermijdelijk een brede impact hebben in alle lagen van de samenleving en in alle bedrijfssectoren van de globale economie. Dat biedt veel opportuniteiten aan de relatief jonge industrie en maakt het erg boeiend.”

Petra Van Mulders

Project Leader

petra.van.mulders@euka.org
+32 498 59 10 65

“Wat mij inspireert aan de dronesector is de diversiteit aan technologische uitdagingen om tot nuttige, veilige en autonoom vliegende systemen te komen.” 

Sandy Dingemans

Management Assistant

sandy.dingemans@euka.org
+32 11 46 00 63

De EUKA-community vormt het kloppend hart van de groeiende drone-industrie in Vlaanderen. Ik ben trots om elke dag dmv diverse EUKA-services te kunnen bijdragen aan het aandrijven van onze verbindende community-rol.”

Onderzoeksteam

Kurt Geebelen

Senior Research Engineer

kurt.geebelen@flandersmake.be

“Al 10 jaar richt mijn onderzoek zich op alle soorten autonome mobiele systemen, met een focus op detectie en controle.”

Jia Wan

Research Engineer

jia.wan@flandersmake.be

“De passie voor luchtvaart drijft mij al sinds kind om ​​luchtvaartingenieur te worden. Ik specialiseer me in UAV’s omdat het een van de meest innovatieve, veelbelovende en ondertussen uitdagende domeinen is van de moderne luchtvaartindustrie.”

Christophe Bruynseraede

Business Development Manager

christophe.bruynseraede@flandersmake.be

“Ik streef ernaar de fascinerende technologie die Flanders Make ontwikkelt voor autonome drones breder bekend te maken en te laten oppikken door onze Vlaamse bedrijven.”

Bert Lenaerts

Senior Research Engineer

bert.lenaerts@flandersmake.be

Power electronics and electric drive expert with an interest in machine learning.

Pieter De Clercq

Associate Research Engineer

pieter.declercq@flandersmake.be

Ik specialiseer mij in het verwerken van camera en lidar data voor object detectie en perceptie van autonome voertuigen. De perceptie zorgt ervoor dat de drone zijn omgeving kan interpreteren en hierop kan reageren. Mijn interesses liggen in computer vision, sensor fusion en machine (deep) learning.

Anurodh Mishra

Associate Research Engineer

anurodh.mishra@flandersmake.be

“Being from dynamics and controls background, the most fascinating aspect of drones is combining a multitude of interesting and futuristic knowledge domains, including AI (machine learning), localization and control, motion planning, swarming, etc. into one practical application.”

Pin It on Pinterest